Аңдатпа

Қазақстанда 7 мамырда қандай іс-шаралар болады

© Sputnik / Владислав ВодневАстана көрінісі
Астана көрінісі - Sputnik Қазақстан, 1920, 06.05.2023
Жазылу
НовостиTelegram
Sputnik Қазақстан 7 мамырда болатын негізгі оқиғалар мен іс-шараларға шолу ұсынады (ақпарат күн ішінде жаңартылады)

7 мамырға жоспарланған іс-шаралар

ACТАНА

09.00 – "Эстетика линий" корей дәстүрлі архитектурасының көрмесі ("Нұрсәулет-2" БО, Амангелді Иманов көшесі, 13)
10.00 – "Шоколадия" көрмесі (Әл-Фараби атындағы оқушылар сарайы, Бауыржан Момышұлы даңғылы, 5)
10.00 – Қазақстан Республикасы Ұлттық музейіндегі "Палеонтология" залы (Қазақстан Республикасының Ұлттық музейі, Тәуелсіздік даңғылы, 54)
10.00 – "Италиялық ренессанс-мәңгілік сұлулық" цифрлық иммерсивті көрмесі (ҚР Ұлттық мұражайы, Тәуелсіздік даңғылы, 54)
10.00 – "Қазақ батырларының сауыт-сайманы" көрмесі (ҚР ұлттық мұражайы, Тәуелсіздік даңғылы, 54)
10.00 –"Весенний полет" көрмесі (ҚР Ұлттық музейі, Тәуелсіздік даңғылы, 54)
12:00 - Nomad City Hall ғимараты жанындағы мерекелік концерт – "Жеңіс жолы"
16.00 – QAZAQSTAN HOCKEY OPEN 2023 (Барыс-Арена, Тұран даңғылы, 57)
18.00 – "Dance Speech" биі жобасы (The St. Regis Astana, Қабанбай Батыр даңғылы, 1)
18.00 – "Ай мен Айша" спектаклі (Қ. Қуанышбаев атындағы қазақ мемлекеттік академиялық музыкалық-драма театры, Қалибек Қуанышбаев көшесі, 8/1)
19.00 –"Assenov Fight 131" панкратионнан супертурнир ("Алатау" спорт сарайы, Тәуелсіздік даңғылы, 1/1)
19.00 – "Звание Человек" спектаклі ("Жастар" театры, Ілияс Есенберлин көшесі, 10)
19.30 – Мерекелік Stand Up концерт (Vzлетный, Қабанбай батыр даңғылы, 34)
19.30 – Михаила Шацаның "Чемодан, вокзал и..." атты Stand Up концерт ("Москва" бизнес орталығы (4 этаж), Достык көшесі, 18)
20.00 – HOFMANNITA концерті (Zima Gold, Тұран даңғылы, 21)
20.00 - Ашық микрофон (Garage Music Bar, Александр Кравцов көшесі, 6)
21.00 - Мерекелік Stand Up концерт (Garage Music Bar, Александр Кравцов көшесі, 6)
21.00 - Мерекелік Stand Up концерт Freshman (KHS HUB, Ұлы Дала даңғылы, 39)
21.00 - "Japyraq"-тағы кино кеші: аниме "Perfect Blue" (Japyraq, Гейдар Алиев көшесі, 10/1)
21.30 – Автокинотеатрдағы кинокөрсетілім ("Мәке&Сәке" автокинотеатры, Оңтүстік-Шығыс шағын ауданы (оң жағы),Шабыт тұйық көшесі, 6)
22.00 - MILITARY PARTY (Korean House, Тұран даңғылы, 23)

АЛМАТЫ

Қаладағы Отан қорғаушылар күніне арналған шаралар:

Медеу ауданы (негізгі шара)

11:00 — 28 гвардияшылар-панфиловшылар саябағында әскери қызметшілерді марапаттау және әскери шендерді салтанатты тапсыру рәсімі. Сол жерде концерт ұйымдастырылады

Алатау ауданы

10:00 — "Ер есімі — ел есінде" ескерткішіне гүл шоқтарын қою (Жанқожа батыр көшесі, 26)
11:00 — Атлеттер ауылындағы мерекелік шара

Жетісу ауданы

14:00 — ардагерлердің қатысуымен мерекелік концерт (Кемел шағын ауданы, Есім хан көшесі, 127а)

Алмалы ауданы

17:00 — "Елім менің" партиоттық әндерді орындаушылар байқауы (Арбат)
07.00 – Adrenaline Tengri Ultra Trail (Іле өзені)
08.30 – Казачки өзені бойымен сенбілік (автотұрақ, Навои көшесімен (Дулати)
09.00 – БҰҰ-ның фотокөрмесі (Орталық мемлекеттік музей, Самал-1 шағын ауданы, 44 үй)
10.00 – "От Мунка до Босха. Самые загадочные картины мира" көрмесі (Has Sanat галереясы, Қонаев көшесі, 14Д)
10.00 – "Равновесие" көрмесі (Esentai Gallery, Әл-Фараби даңғылы, 77/8)
10.00 – Андрей Бодровтың "Состязание с собой" шеберлік сыныбы мен көрмесі (Ә.Қастеев атындағы өнер мұражайы, Көктем–3 ықшам ауданы, 22/1)
10.00 – "Безграничная красота" көрмесі (Ә.Қастеев атындағы өнер мұражайы, Көктем–3 ықшам ауданы, 22/1)
10.00 – "Акварельный фреш" көрмесі (ҚР орталық музейі, Самал-1 ықшам ауданы, 44-ші үй)
10.00 – "Тамыр" көрмесі (Almaty Mall, Жандосов көшесі, 83)
10.00 – "А дальше жизнь..." көрмесі (ҚР орталық музейі, Самал-1 ықшам ауданы, 44-ші үй)
11.00 – "Айвазовский и Рерих. Ожившие полотна" көрмесі (Lumiere-Hall, Әл-Фараби даңғылы, 13к2В)
11.00 – ULTTYQ ÓNIM көрмесі ("Атакент" (11 павильон), Тимирязев көшесі, 42)
11.00 – MayFair фестивалі (Ramstore ALL in, Назарбаев даңғылы, 226)
11.00 – ALDAR KÓSE спектаклі ("Жас Сахна" театры, Абай даңғылы, 117)
11.00 – "Керамические ландшафты" көрмесі (Almaty Gallery, Достық даңғылы, 44)
12.00 – Суретші Инесса Иоктонның "Вдохновение" көрмесі ("Ұлар" галереясы, Панфилов көшесі, 92 (1-қабат, домофон 77)
12.00 – Amazing Maze көрмесі (EGIN кеңістігі, Нұрмақов көшесі, 79)
12.00 – Aurora pop-up market (Aurora Space, Жамбыл көшесі, 55)
12.00 –"Стойкий оловянный солдатик" спектаклі ("Театр для моей птички", Керемет тұрғы үй кешені, 7 үй, 40)
12.00 – "Дюймовочка" спектаклі (Тотальный театр, Шевченко көшесі, 114)
12.00 –"Академия фей и волшебников" интерактивный спектаклі (La Boheme театры, Зенков көшесі, 24)
12.00 – "Алдар Көсе" спектаклі (Щепкин көшесі, 35, Ермашовтың әуесқойлар театры)
12.00 –"Куклы шоу" шоу-концерті (Мемлекеттік қуыршақтар театры, Пушкин көшесі 63)
14.00 – Шапито интерактивный циркі (La Bohême театры, Зенков көшесі, 24)
16.00 –"Катя, НЕ ТУПИ!" квест-сөзжұмбақ (Hoper's бары, Гагарин көшесі, 93А)
16.00 – "Вещи" ойын спектаклі ("Театр для моей птички", "Керемет" тұрғын үй кешені, 7 үй, 40)
16.00 –"Стажер" мен "Кричи волк" спектакльдері ("Балаганчик" театры, Жандосов көшесі, 2)
16.30 –"Дневной микрофон" стендап-шоу (Stand by Club, Қабанбай батыр, 71)
17.00 – "Irbis Almaty —Тобол" баскетбол матчы (Champ1on спорт кешені, Кожабеков көшесі, 6)
17.00 – "Катан" ойыны (TOMATO Pizza-bar, Самал-2 шағын ауданы, Мендіқұлов бульвары, 98)
17.00 –"Любовница" спектаклі (INTERIUS/ВНУТРИ театры, Ришат пен Муслим Абдуллиндер көшесів, 38)
18.00 –"Ужин с дураком" спектаклі (Лермонтов атындағы театр, Абай даңғылы, 43)
18.00 –"Здрасьте, а вот и я!" спектаклі (Ермашовтың әуесқойлар театры, Щепкин көшесі, 35)
18.00 –"Жизнь таки прекрасна" спектаклі (Лермонтов атындағы театр, Абай даңғылы, 43)
18.00 –"Весна победы" концерті (Абай атындағы ұлттық опера және балет театры, Қабанбай батыр, 110)
18.00 –"Восемь любящих женщин" спектаклі (Шаляпин көшесі, 22, Н.Сац атындағы театры)
18.30 –"Болмаған балалық шақ" спектакль (Мүсірепов атындағы театр, Абылай хана даңғылы 38)
18.30 –"Шәмші" спектакль-элегиясы (Мұхтар Әуезов атындағы театр, Абай даңғылы 103)
19.00 – Қазақша Stand Up (Stand by Club, Қабанбай батыр, 71)
19.00 – "Балкон" концерті (Art Point, Жандосов көшесі, 2Б)
19.00 – "Пинг-понг" спектаклі ("Мәдениет үй" театр студиясы, Назарбаев даңғылы, 119)
19.00 –"Сила ветра" тобы (La Bohême театры, Зенков көшесі, 24)
19.00 –"Ревизор" спектаклі ("Игра" театры, Абай даңғылы, 10а)
19.00 –"Женщина. Небо и Ад" спектаклі ("Жас Сахна" театры, Абай даңғылы, 117)
19.00 –"Кухонный Лифт" спектаклі (ARTиШОК театры, Қонаев көшесі, 49)
19.00 – Қазақша стендап (Stand by Club, Қабанбай батыр, 71)
20.00 – Нұрмахан Мұқанұлының жеке стендап кеші (Lep Club, Ғабдулин көшесі, 26Б).
20.00 –"Ретро хиты" концерті (Qurmangazy Orkestri, Абылай хан даңғылы, 83)
20.00 –"НеСанатории" ("НеСанаторий" кеңістігі, Луганский көшесі, 54)
20.00 –"А что ты сделал для конца света?" дәрісі ("Ритц-Палас" сауда орталығы, Самал-3 шағын ауданы, 1)
20.00 – "Эпизоды" спектаклі (Досмұхамедов, 78А, "Арт-убежище BUNKER" театры)
21.00 – Salt Peanuts тобы (Музкафе, Абай даңғылы, 117)
21.00 – "Ұйқым келмейді" спектаклі (Мұхтар Әуезов атындағы театр, Абай даңғылы 103)
22.00 –Dequine (BarLand, Қазыбек би, 43).
Жаңалықтар
0