Аңдатпа

18 қаңтарда қандай маңызды оқиғалар болады

© Sputnik / Илья Питалев / Медиабанкке өту Астана, архивтегі фото
 Астана, архивтегі фото - Sputnik Қазақстан, 1920, 17.01.2023
Жазылу
НовостиTelegram
Sputnik Қазақстан 18 қаңтарда болатын негізгі іс-шаралар мен оқиғаларға шолу жасайды (ақпарат толықтырылып отырады)
АСТАНА
10.00 – "От Мунка до Босха. Самые загадочные картины мира" көрмесі (Has Sanat галереясы, Дінмұхамед Қонаев көшесі, 14Д).
10.00 – Жәмила Тәкеннің "Қаңбақ" көрмесі (Қазақстан Республикасының ұлттық музейі, Тәуелсіздік даңғылы, 54).
19.00 – CENOTAPH тобының концерті ("CENOTAPH" тобының концерті).
19.00 – "Алаш жолы" спектаклі (Қ. Қуанышбаев атындағы Мемлекеттік академиялық қазақ музыкалық-драма театры, 23-15 көшесі, 8/1).
19.00 – "Смешанные чувства" спектаклі (Жас көрермендер музыкалық театры, Ж.Омаров көшесі, 47Б).
19.00 – "Қорғансыздың күні" спектаклі (Қ. Қуанышбаев атындағы Мемлекеттік академиялық қазақ музыкалық-драма театры, 23-15 көшесі, 8/1).
20.00 – "Астана" БК – "Ақтөбе" БК (Сарыарқа велотрегі, Қабанбай батыр көшесі, 45А)
АЛМАТЫ
10.00 - "С любовью к народу Казахстана – весь мир акварелью" көрмесі (Ә.Қастеев атындағы өнер мұражайы, Көктем-3 шағын ауданы, 22/1).
10.00 – "100 шедевров искусства Казахстана" көрмесі (Ә.Қастеев атындағы өнер мұражайы, Көктем-3 шағын ауданы, 22/1).
10.00 - "Карикатура тарланы" көрмесі (Самал-1 ықшам ауданы, 44 үй).
11.00 – "Фантомная быль" көрмесі (Бәрібаев көшесі, 36).
11.00 – "Многоликий мир" көрмесі (Ә. Қастеев атындағы өнер мұражайы, Көктем-3 ықшам ауданы, 22/1).
11.00 – "Ван Гог. Тайны гения или безумца" көрмесі (Vekarta галереясы, Сәтбаев көшесі, 30/5, 3-корпус).
11.00 – "Ван Гог. Ожившие полотна" көрмесі (Lumiere-Hall мультимедиялық музейі, Әл-Фараби даңғылы, 13 к2в).
12.00 – "Тыныс бітті" көрмесі ("Жесть" рок-клубы, Розыбакиев көшесі, 236)
12.00 – "Дома лучше" көрмесі (Бәрібаев көшесі, 36).
18.30 – "Мұғалім" спектаклі (Ғ. Мүсірепов атындағы Қазақ мемлекеттік академиялық балалар мен жасөспірімдер театры, Абылай хан даңғылы, 38).
18.30 – "Сыған серенадасы" спектаклі (Мұхтар Әуезов атындағы драма театр, Абай даңғылы, 103).
18.30 – "Чарбаг"спектаклі (Кужамьяров атындағы республикалық мемлекеттік ұйғыр музыкалық комедия театры, Наурызбай батыр көшесі, 83).
18.30 – "Айман-Шолпан" спектаклі ("Алатау" дәстүрлі өнер театры, Алатау ауданы, Нұркент шағын ауданы, 6).
19.00 – "Фигароның үйленуі" спектаклі (Лермонтов театры, Абай даңғылы, 43).
19.00 - "Другая Дюймовочка" спектаклі (Іnterius театры, Ришат пен Муслим Абдуллиндер көшесі, 38).
19.00 – ARTиШОК театрында әндер жинағы (ARTиШОК театрының үлкен сахнасы, Гоголь көшесі, 40).
19.00 – "Соңғы емтихан" спектаклі ("Жас сахна" театры, Абай даңғылы, 117).
19.00 – "Пугало" фильмінің көрсетілімі (Гоголь көшесі, 15).
19.00 – The Uncle Blues тобының концерті (La Bohême шығармашылық театры, Зенков көшесі, 24).
19.30 – "Эйнштейн Party" викторинасы (Байсейітова көшесі, 45).
19.30 – "Джулия" мюзиклі (Almaty Theatre, Әл-Фараби даңғылы, 30).
19.30 – "Импровизация" стенд-ап шоуы (Stand by Club стендап клубы, Зенков көшесі, 24).
Жаңалықтар
0