Аңдатпа

Қазақстанда 17 қыркүйекте қандай маңызды оқиғалар болады

© Sputnik / Владислав ВодневАстана көрінісі
Астана көрінісі - Sputnik Қазақстан, 1920, 16.09.2022
Жазылу
НовостиTelegram
Sputnik Қазақстан 17 қыркүйекте өтетін негізгі іс-шаралар мен оқиғаларға шолу жасайды (ақпарат толықтырылып отырады)

17 қыркүйекке жоспарланған шаралар

НҰР-СҰЛТАН
08.00 – Ауыл шаруашылығы жәрмеңкесі ("Барыс Арена" мұз сарайына қарама-қарсы аумақ, Тұран даңғылы, 57)
10.00 – "ТАМЫР" шығармашылық тобының "Арба" халықаралық көрмесі (ҚР Ұлттық музейі, Тәуелсіздік даңғылы, 52)
10.00 - Hobby Games үстел ойындары (Хобби ойындары, Күйші Дина көшесі, 23к1)
11.00 - "Ұлы дала жорығы" республикалық ат спорты марафоны ("Қазанат" ипподромы, Есіл ауданы)
12.00 – Bee Karting (Bee Karting, Петров көшесі, 24А/1)
12.00 - "Қос 2" кинотеатрында фильм көрсетілімі (Бауыржан Момышұлы даңғылы, 19/2)
12.00 - Bowling Strike (Strike, Петров көшесі, 24А/1)
12.00 - Роликті конькиден тегін жарыстар (Астана триатлон саябағы, Астана триатлон саябағы)
13.00 - Антикафе - Meowcatcafe (Anticafe - Meowcatcafe, Ілияс Омаров көшесі, 27)
13.00 - "Уақыт өлшемдері" көрмесі (Платформа проекторы, Достық көшесі, 18)
15.00 - Мотоцикл маусымының жабылуы (Халықаралық мамандандырылған Expo-2017 көрмесі)
15.00 - K-pop Party (Президент саябағындағы амфитеатр, Тәуелсіздік даңғылы, 57)
16.00 - В.Цойды еске алуға арналған "Звезда по имени солнце" көрмесі ("Мәскеу" БО, Достық көшесі, 18)
19.00 - Ганс Циммер әлемі ("QAZAQSTAN" Орталық концерт залы, Мәңгілік ел көшесі, 10/1)
20.00 - Чехия кинофестивалі (MEGA Silk Way-тегі Chaplin Cinemas, Қабанбай батыр даңғылы, 62)
20.00 - "LampЫ orchestra" тобының концерті (The Rocks bar, Сарыарқа даңғылы, 17)

АЛМАТЫ

09.00 – "Арал інжу-маржаны" көрмесі (ҚР Орталық мемлекеттік мұражайы, Самал-1 ықшам ауданы, 44 үй)
10.00 - "Туған ел" көрмесі (Ә.Қастеев атындағы өнер мұражайы, Көктем-3 ықшам ауданы, 22/1)
10.00 – "Қытай өнері" көрмесі (Ә.Қастеев атындағы өнер мұражайы, Көктем-3 ықшам ауданы, 22/1)
10.00 – Камиль Муллашевтың "Уақыт үні" көрмесі (Ә.Қастеев атындағы өнер мұражайы, Көктем-3 ықшам ауданы, 22/1)
11.00 - "Үміт" көрмесі (Аспан Галереясы, Villa Boutiques & Restaurants, Әл-Фараби даңғылы, 140А)
11.00 - "Ойнайық та, ойлайық!" қойылымы (Ғабит Мүсірепов атындағы театр, Абылай хан даңғылы, 38)
11.00 – "Сүйем сені, Алматы" көше мәдениеті фестивалі (Абай алаңы, Достық даңғылы, 56)
11.00 - "Арбужай" егін фестивалі (Барибаев, Барибаев көшесі, 36 үй)
12.00 – Сиверс алма ағашының апталығы (Көкшоқы көшесі 1А/1)
12.00 - Лилия Позднякова мен Георгий Лидің көрмесі ("Ұлар" галереясы, Панфилов көшесі, 92)
12.00 – Ландшафт өнерінің фестивалі Almaty Garden Show (Горький атындағы Орталық мәдениет және демалыс саябағы, Гоголь көшесі, 1)
12.00 - Алма Есік бақтарында алма жинау (Алма Есік бақтары, Алматы облысы, Еңбекшіқазақ ауданы, Есік)
12.00 - "Шапито" интерактивті циркі (Ла Богема театры, 2 павильон, Зенкова көшесі, 24)
12.00 - "Русские народные сказки" спектаклі (Алматы қаласының мемлекеттік қуыршақ театры, Пушкин көшесі, 63)
14.00 – "Ежелгі дәуір өнері" дәрісі (SmArt.Point, Байзақова к-сі, 280)
14.00 - "Шапито" интерактивті циркі (Ла Богема театры, 2 павильон, Зенкова көшесі, 24)
14.00 - "Қасқыр мен жеті лақ" спектаклі (Алматы қаласы Мемлекеттік қуыршақ театры, Пушкин көшесі, 63)
15.00 - Esquire Picnic ("Ариал" гольф-клубы, Әл-Фараби даңғылы, 142)
15.00 - Journey into a painting аясында ағылшын тілін үйрену (Art Lane, Гоголь к., 15).
17.00 - Азамат Мұсағалиевтің концерті (Бар All Saints, Чайковский көш., 170, 1 қабат)
17.00 - Gakku Dauysy 2022 музыкалық фестивалі (Астана алаңы, Төле би көшесі мен Абылай хан даңғылының қиылысы)
18.00 - "Небеса могут подождать" спектаклі (Лермонтов атындағы театр, Абай даңғылы, 43)
18.00 – "Жизнь таки прекрасна" спектаклі (Лермонтов атындағы театр, Абай даңғылы, 43)
18.00 - "Франция гүл шоғы" концерті (Нұр-Сұлтан қаласы филармониясының концерттік залы, Кенесары көш., 32)
18.00 - "Шесть блюд из одной курицы" спектаклі (Н.Сац театры, Шаляпин көшесі, 22)
18.00 – "Последняя попытка" спектаклі (Щепкина к-сі, 35, Ермашов атындағы әуесқойлар театры)
18.30 - "Love любовь емес" спектаклі ("Жас сахна" театры, Абай даңғылы, 117)
18.30 - "Ұмытыңдар оны" спектаклі (Ғабит Мүсірепов атындағы театр, Абылай хан даңғылы, 38)
19.00 - "Благо/Дарю" көрмесі (TeaTron мәдени кеңістігі, Прокофьев көшесі, 144)
19.00 - "Лихорадка субботнего вечера" спектаклі (ARTiSHOCK театры, Гоголь көшесі, 40)
20.00 - "Тайна Коко" фильмінің көрсетілімі (Ашық кинотеатр, Орманова көшесі, 7)
20.00 - Ашық аспан астында кешкі фильм көрсету (Орманов к-сі, 7)
20.00 - "Арман" спектаклі (ART-shhelter BUNKER, Досмұхамедов көшесі, 78а).
20.30 - Rada Flamenco музыкалық қойылымы (Абай даңғылы, №117 Музкафе, жасыл зал)
20.30 - The Jigits музыкалық қойылымы (Абай даңғылы, №117 Музкафе, жасыл зал)
20.30 - Atman тобының музыкалық қойылымы (Абай даңғылы, №117 Музкафе, жасыл зал)
20.30 - Jantik & Cadillac тобының музыкалық қойылымы (Абай даңғылы, №117 Музкафе, жасыл зал)
20.45 - Саша Малой: жеке концерт (Бар All Saints, Чайковский, 170)
21.00 - "Правила съема: Метод Хитча" фильмінің көрсетілімі (Аспан кинотеатры, Тимирязева көшесі, 42к15)
21.00 - "Третий лишний" фильмінің көрсетілімі (Аспан кинотеатры, Тимирязев көшесі, 42к15)
22.20 - "Планета обезьян: Война" фильмінің көрсетілімі (Ашық кинотеатр, Орманова көшесі, 7)
Жаңалықтар
0