Аңдатпа

Қазақстанда 31 шілдеде қандай маңызды оқиғалар болады

© Sputnik / Абзал КалиевАрхивтегі фото
Архивтегі фото - Sputnik Қазақстан, 1920, 30.07.2022
Жазылу
Yandex newsTelegram
Sputnik Қазақстан 31 шілдеде өтетін негізгі іс-шаралар мен оқиғаларға шолу жасайды (ақпарат толықтырылып отырады)
08.00 - Pikeman Бурабай (Ақмола облысы, Бурабай ауданы, Бурабай кенті)
НҰР-СҰЛТАН
09.00 - Ауыл шаруашылығы өндірушілерінің жәрмеңкесі (Тұран даңғылы, 48)
10.00 - "About Love. Лейла" (Forte Kulanshi Art Space, Достық көшесі, 8/1)
10.00 – Қарақшылар кемесі және катамарандар (Орталық жағалау, есу каналы)
10.00 – Breakfast & Music (Collab ExSpace, Сауран көшесі, 34).
10.00 – Hobby Games үстел ойындары (Hobby Games, Күйші Дина көшесі, 23к1).
11.00 - Popping Space батлы(MEGA Silk Way, Қабанбай батыр даңғылы, 62).
12.00 - "Қайта оралған су перісі" спектаклі (Қуыршақ театры, Республика даңғылы, 3)
12.00 - Food and Beverage festival (ESIL CAMP, орталық Астаналық саябақ)
12.30 – Oriental Brunch (Rixos President Astana отелі жанындағыKubbe мейрамханасы, Дінмұхамед Қонаев көшесі, 7).
14.00 - "Гамми" арқан паркі ("Гамми" арқан паркі, Тұран даңғылы, 4А/1)
16.00 - Жанна Әубәкірованың "Достар ортасында" концерті (The Friendly's, Самал шағынауданы, 11).
17.00 - Биден шеберлік сабақтарының фестивалі, ЧаЧаЧа бағыты (MEGA Silk Way, Қабанбай батыр даңғылы, 62).
17.00 - Walking.TSE: Теміржолшылар қалашығы (Нұр-Сұлтан, Жеңіс даңғылы, 62).
18.00 - Boom Boom Room-тен отбасылық фестиваль (Boom Boom Room, Достық көшесі, 4).
19.00 – “Идеальные незнакомцы - 2” спектаклі ("Жастар" театры, І. Есенберлин көшесі, 10).
20.00 - Астанадағы Дора (The Bus, Қорғалжын тасжолы, 3).
20.00 – "Формат" тобы мен Қайрат Баекеновтің концерті ("Нұр Әлем" музейі, Мәңгілік Ел даңғылы, В1).
АЛМАТЫ
09.00 - "Біз қарапайым халықпыз" көрмесі (Бәрібаев көшесі, 36)
09.40 - Шымбұлақтағы йога сабақтары (Аспалы жол, "Медеу" станциясы)
10.00 - "SCULPO" көрмесі (Esentai Gallery, Әл-Фараби даңғылы, 77/8)
10.00 - "Бұлтқа апарар жол" көрмесі (Ә.Қастеев атындағы музей, Көктем-3, 22/1)
10.00 - "Қазақстанның үздік тауары-2022" байқау-көрмесі ("Атакент" КІЫО, 10 павильон, Тимирязев көшесі, 42)
10.00 - Қолөнер жәрмеңкесі(ADEM сауда орталығы, Северное Кольцокөшесі, 3/1).
10.00 - "Алтын бесік - балалық шақтың сиқырлы әлемі" көрмесі (Ә.Қастеев атындағы музей, Көктем-3, 22/1)
11.00 - "Үміт" көрмесі (Aspan Gallery, Villa Boutiques & Restaurants, Әл-Фараби даңғылы, 140а)
12.00 - "В гостях у кролика Роджера" балаларға арналған сиқырлы шоуы (La Boheme театры, 2-павильон, Зенков көшесі, 24).
12.00 – “Как лечить львиный страх” спектаклі (Алматы мемлекеттік қуыршақ театры, Пушкин көшесі, 63).
14.00 - "Колобок" спектаклі (Қабдолов көшесі, 1, Grand Park, 10С блок)
14.00 – "Шапито" интерактивті циркі (La Boheme театры, 2-павильон, Зенков көшесі, 24).
14.00 – "Қасқыр мен жеті лақ" спектаклі (Алматы мемлекеттік қуыршақ театры, Пушкин көшесі, 63).
17.00 – "Куда дальше" аудиоспектакль-серуені ("Шығыс күнтізбесі" субұрқағы, Шевченко және Пушкин көшелерінің қиылысы).
17.00 – "H.O.M.E" иммерсивті спектаклі (Көл жағалауындағы үй. )
18.00 – Bugarabu тобы мен Венера Оразбекованың "Сердце Солнце" концерті (La Boheme театры, 2-павильон, Зенков көшесі, 24).
18.30 - "Voice Of Peace" шоу-концерті ("Алматы Арена" мұз кешені, Нұркент шағын ауданы, 7).
19.30 - “Варшавская мелодия” спектаклі (ARTиШОК театры, Кіші зал, Қонаев көшесі, 49).
20.00 – Speaking Club в Coffee Original (Қазақфильмдегі Coffee Original, Қазақфильм шағын ауданы, 21Д, ArtVilla тұрғын үй кешені).
20.00 – ".DOC" спектаклі (BUNKER, Досмұхамедов көшесі, 78а).
Жаңалықтар
0