Аңдатпа

Қазақстанда 19 маусымда қандай маңызды оқиғалар болады

© Sputnik / Владислав ВодневЕлорда көрінісі
Елорда көрінісі - Sputnik Қазақстан, 1920, 18.06.2022
Жазылу
Yandex newsTelegram
Sputnik Қазақстан 19 маусымда өтетін негізгі іс-шаралар мен оқиғаларға шолу жасайды (ақпарат толықтырылып отырады)

НҰР-СҰЛТАН

08.00 – Бірінші елордалық жартылай марафон ("EXPO" халықаралық көрме орталығы, Мәңгілік ел даңғылы, B1)
08.00 – Self-transcendence ультрамарафоны (елордадағы орталық саябақ)
09.00 – Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің жәрмеңкесі (Тұран даңғылы, 48)
11.00 - Кoktem Fest (Sal Seri, Сауран көшесі, 42/1)
11.00 – “Братец Лис и братец Кролик” спектаклі (Горький атындағы театр, Кіші зал, Желтоқсан көшесі, 11).
12.00 – “ВИННИ ПУХ или день рождения Кристофера Робина” спектаклі (Тотальный театр, Шевченко көшесі, 114).
12.00 – “А ты знаком с Алдар косе?” (Қуыршақ театры, Республика даңғылы, 3).
13.00 - "Ай мен Жұлдыз" спектаклі (Абу-Даби Плаза, Сығанақ көшесі, 14/5).
14.00 – “ Приключения поросёнка Фунтика” спектаклі (Тотальный театр, Шевченко көшесі, 114).
18.00 – "Жібек жолы" балетінің премьерасы (“Astana Ballet” театры, Ұлы Дала даңғылы, 9).
18.00 – “Гоголь. Петербург” спектаклі (Горький атындағы театр, Кіші зал, Желтоқсан көшесі, 11).
19.00 – “Баян Сұлу– Қозы Көрпеш” спектаклі (Қ.Қуанышбаев атындағы театр, Ахмет Байтұсынұлы көшесі, 25/1).
19.00 – “Ловушка” спектаклі ("Синтез" ізденіс-сынақ театры, Достық көшесі, 4).
19.30 – “Театрарити. Естественно.” спектаклі (Тотальный театр, Шевченко көшесі, 114).

АЛМАТЫ

10.00 - #собакИскусство көрмесі (Greenomir_space кофейня және арт-галерея).
10.00 - "WHOMYN" көрмесі (Ә.Қастеев атындағы ҚР МӨМ Орталық көрме залы, Желтоқсан көшесі, 137).
10.00 - "Лики Времени" көрмесі (Ә.Қастеев атындағы өнер музейі, Көктем–3 шағын ауданы, 22/1).
10.00 - Сабина Сұлтанбаеваның "Қазақстан" көрмесі (Ә.Қастеев атындағы ҚР МӨМ Орталық көрме залы, Желтоқсан көшесі, 137).
11.00 - "Біз" фотокөрмесі (Almaty Gallery, Достық даңғылы, 44)
11.00 – “Сюрприз” спектаклі ("Жас сахна" театры, Абай даңғылы, 117).
12.00 - Air Vision қорының тегін дәрісі ("Аюсай" визит орталығы, Көкшоқы көшесі, 1А)
12.00 - "Конек-Горбунок" спектаклі (Н.Сац атындағы театр, Шаляпин көшесі, 22)
12.00 – Кішкентайларға арналған "Академия фей и волшебников" интерактивті спектаклі (La Boheme театры, 2 павильоны, Зенков көшесі, 24).
12.00 – "Золотой цыпленок” спектаклі (Алматы мемлекеттік қуыршақ театры, Пушкин көшесі, 63).
14.00 – “Шапито” интерактивті циркі (La Boheme театры, 2 павильон, Зенков көшесі, 24).
16.00 – Халықаралық йога күнін мерекелеу ( Тұңғыш президент атындағы саябақ, ​Дулати даңғылы, 1/2).
16.00 – "Каштанка” спектаклі (Алматы мемлекеттік қуыршақ театры, Пушкин көшесі, 63).
16.00 - Tiger Summer Fest фестивалі (РТЦ Forum, Сейфуллин даңғылы, 617)
18.00 - "Плач Андалусии" фламенко кеші (Casa de Flamenco Almaty, Байтұрсынов көшесі, 85, Г блогы, 2 қабат, 36 кеңсе)
18.00 - Клод Дебюссидің таңғажайып әлемі (Жамбыл атындағы филармония, Қалдаяқов көшесі, 35)
18.00 - "Примадонны" спектаклі (Н.Сац атындағы театр, Шаляпин көшесі, 22)
18.00 - "Вся жизнь в театре!" гала-концерті (Абай атындағы МАОБТ, Қабанбай батыр көшесі, 110)
18.30 - "Менің Мұстафам" спектаклі (Әуезов атындағы драма театры, Абай даңғылы, 103)
18.30 - "Келіндер көтерілісі" спектаклі (Ғабит Мүсірепов атындағы театр, Абылай хан даңғылы, 38)
19.00 - Бірінші ретро-фестиваль (Almaty Arena, Алатау ауданы, Нұркент шағын ауданы, 7)
19.00 - Ratovich концерті (Almaty Theatre, Әл-Фараби даңғылы, 30)
19.00 - 80-90 жылдардағы ретро фестиваль (Almaty Arena, Алатау ауданы, Нұркент шағын ауданы, 7)
19.00 – Би импровизациясы кеші ("Өркен" театр-студиясы, ағайынды Абдуллиндер көшесі, 38)
19.00 – Евгений Дроботтың "В ритме лета" концерті (La Boheme театры, 2 павильоны, Зенков көшесі, 24).
20.00 – “Хозяйка гостиницы” спектаклі (BUNKER ART-панасы, Досмұхамедов көшесі, 78а).
20.30 - "Владимир Ступин" концерті (Абай даңғылы, №117 Музкафе, жасыл зал)
20.30 - "Johnny Saxman Project" концерті (Абай даңғылы, №117 Музкафе, жасыл зал).
Жаңалықтар
0